10 טיפים שכדאי לדעת לפני הסרת משקפיים בלייזר 

10 טיפים שכדאי לדעת לפני הסרת משקפיים בלייזר
עין כחולה ללא משקפיים

אם אתם לפני קבלת ההחלטה על ביצוע הסרת משקפיים, רשימת הטיפים הזו מיועדת לכם. אמנם כל אחד מכם מבצע את ההליך מסיבות אחרות, בטכניקה שונה וגם באופן סובייקטיבי לגמרי, ובכל זאת ניתן לסכם כמה דגשים שיתאימו לכל מי שעובר הסרת משקפיים:

  1. לפני הכל, חפשו מכון שמבטיח, וגם יכול לעמוד בלקיחת אחריות לטווח ארוך, כדי שאם תחזרו בעוד 5 שנים או אפילו יותר, ותבקשו בדיקה ויתברר שאתם זקוקים לתיקון חלילה, שיהיה לכם למי לפנות.
  2. המכון שתבחרו צריך להיות כזה המתמחה בהליכי הסרת משקפיים, מהסיבה הפשוטה שהמיומנות שהוא צובר כשהוא מתמקד בשירות הזה עובדת לטובתכם. מכונים המציעים את השירות הזה מטפלים בכ-1000 מטופלים בשנה. הרבה מאד נסיון ומקצועיות נלווים לכך.
  3. חלק מהמכונים בארץ המבצעים הסרת משקפיים, מקיימים שיתופי פעולה עם בתי חולים. יש לכך יתרון לא מבוטל, שכם במקרה הצורך לא עלינו, יש במקום את כל הציוד, הכלים וההון האנושי, כדי להעניק לאדם טיפול רפואי מלא ומקיף.
  4. אם במקרה הגעתם לרופא עיניים, ולו הנחשב ביותר, שטוען שהוא יכול לבצע הסרת משקפיים, עצתנו לכם היא להתייחס לכך בחשדנות. לא כל רופא עיניים הוא גם מנתח, ולא כל מנתח עיניים מומחה בהסרת משקפיים. אלה העיניים שלכם. לכו על בטוח!
  5. אחד הדברים החשובים ביותר בהליך הסרת משקפיים הוא בדיקת ההתאמה להליך. לשם כך תצטרכו שני דברים עיקריים: רופא מקצועי, מנוסה ומיומן שיבצע את האבחון, ושיתוף פעולה מלא מצדכם בגילוי פרטים מלאים על עצמכם ובבירור פרטים שעשויים להיראות לכם לא רלוונטיים, כמו בעיות ראייה תורשתיות.
  6. רק לאחר שהחלטתם מיהם המכונים ו/או הרופאים המתאימים ביותר לבצע הליך הסרת משקפיים, זה הזמן לערוך גם השוואת מחירים. מחיר הוא לא שיקול, אבל לאחר שהכרעתם מיהם הטובים ביותר, אפשר לסנן אותם לפי פרמטר של מחיר.
  7. שאלו את כל השאלות שעולות בדעתכם על הסרת משקפיים בלייזר, ולא משנה כמה טיפשיות הן נשמעות לכם. לפעמים התשובות שתקבלו עשויות להשפיע על החלטתכם אם להתחיל את תהליך הסרת המשקפיים.
  8. ערכו תחקיר מעמיק לפני הפגישה הראשונה עם הרופא שלכם להסרת משקפיים באינטרנט, אצל אנשים שכבר ביצעו את הניתוח וגם אצל רופאים. הכינו לעצמכם רשימה של נקודות לבירור, כדי שלא תשכחו דבר.
  9. יחס אישי הוא חלק משמעותי מכל הליך רפואי וחשוב מאוד גם בתהליך הסרת משקפיים בלייזר. אל תבטלו את זה על הסף. אם הרופא לא נחמד, לא אמפטי כלפי הפחדים שלכם או מזלזל בתחושות שלכם, התייחסו לכך בנקודת אזהרה. יכול להיות שגם אחר כך, כשיהיה לכם מה להגיד, הוא לא יתייחס לכך ברצינות.
  10. בידקו במשנה זהירות את החוזה עליו אתם חותמים. אל תמהרו לחתום לפני שאתם בודקים אותו מול עורך דין, משווים לחוזים אחרים של כאלה שכבר עשו את הניתוח הזה או מתייעצים עם רופאים.

הסרת משקפיים בלייזר הינו תהליך נפוץ מאוד ויעיל אך עם זאת, יש לבחון טוב את כל המשתנים לפני שיוצאים לדרך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *